Новини ЦДН


ОбговоренняПочато користувачемВідповідейОстаннє повідомлення
ПрикріпленоПро ЦДН «Умка Гранд» Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Sun 29 Mar 2020 6:55 PM
ПрикріпленоСвяткування Дня знань в "Умка Гранд" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 6 Sep 2018 10:57 PM
Ми піклуємося про дитину цілодобово! Пакет «УМКА BOARDING» Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Mon 27 Jul 2020 10:13 AM
Набір учнів до дистанційної школи Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Mon 27 Jul 2020 9:49 AM
Мережа закладів загальної середньої освіти "Умка" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Mon 27 Jul 2020 9:36 AM
Ось і пролунав останній дзвоник Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 29 May 2020 11:27 AM
Цікавих канікул! Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 29 May 2020 10:49 AM
Веселих канікул!))) Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 29 May 2020 10:48 AM
Свято Останнього дзвоника Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 29 May 2020 8:49 AM
Літній табір Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Tue 26 May 2020 3:06 PM
Пасхальні вихідні Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sat 18 Apr 2020 5:48 PM
Підготовчі курси до школи за програмою "Інтелект України" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 9 Apr 2020 5:45 PM
Пам'ятка онлайн умчат Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Tue 7 Apr 2020 8:46 AM
Дистанційне навчання без шкоди для здоров'я Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Mon 6 Apr 2020 11:02 AM
Навчаємося вдома Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 5 Apr 2020 7:46 PM
Поради психолога батькам "Навчання вдома" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sat 28 Mar 2020 10:12 AM
Переваги дистанційного навчання в ЦДН "Умка Гранд" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sat 28 Mar 2020 9:30 AM
Звернення до кемперів "Підсумки Дня Землі" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 27 Mar 2020 5:03 PM
Відеопривітання до кемперів "День Землі" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 27 Mar 2020 9:00 AM
Відеозвернення до кемперів "Підсумки Дня Лісу" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 26 Mar 2020 7:16 PM
Корисні новини. Здорові очі - ясний зір Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 26 Mar 2020 7:53 AM
Привітання до кемперів. День Лісу Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 26 Mar 2020 7:34 AM
Звернення до учнів. Підведення підсумків Дня повітря Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 25 Mar 2020 5:15 PM
Звернення психолога Умка Гранд до батьків Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 25 Mar 2020 5:04 PM
Відкрито чат для спілкування дітей Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 25 Mar 2020 4:16 PM
Відеозвернення до кемперів "День повітря" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 25 Mar 2020 10:15 AM
Курс "Англійська з носієм" для садочка Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 25 Mar 2020 10:10 AM
Оnline camp "Nature holidays" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 22 Mar 2020 2:14 PM
Дорогі батьки, декілька хвилин про найважливіше Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sat 21 Mar 2020 6:44 PM
З Днем Щастя! Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 20 Mar 2020 10:35 AM
Дистанційне навчання на телебаченні Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 19 Mar 2020 8:47 AM
Як завантажити домашнє завдання у систему Moodle Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Tue 17 Mar 2020 10:04 AM
16.03.2020. Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Mon 16 Mar 2020 8:55 AM
Звернення до учнів Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Mon 16 Mar 2020 8:34 AM
Коронавірус Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 15 Mar 2020 6:43 PM
Розклад уроків Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 12 Mar 2020 1:59 PM
Мережа Умка Grand Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Tue 11 Feb 2020 8:23 PM
Програма Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Tue 11 Feb 2020 7:58 PM
Діти в і інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 6 Dec 2019 10:23 AM
"Ейдетика" - курс розвитку пам'яті та уваги Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 15 Nov 2019 5:36 PM
Журнал №1, 2019 Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 29 May 2019 4:48 PM
Ліцензія Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Mon 22 Apr 2019 5:36 PM
Забезпечення Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Fri 12 Apr 2019 11:44 AM
20 квітня День відкритих дверей в Умка Гранд Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 5 Apr 2019 3:39 PM
Готуємося до ДПА Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 22 Mar 2019 10:42 AM
Готуємося до ДПА Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 14 Mar 2019 12:47 PM
Критерії оцінювання учнів Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 14 Mar 2019 12:04 PM
Інавгурація мера Умка city Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 7 Mar 2019 2:14 PM
Вибори президента Umka city Фото Валентина КуріннаВалентина Курінна 0 Валентина Курінна
Wed 13 Feb 2019 5:59 PM
Помічники Святого Миколая! Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 14 Dec 2018 6:35 PM
Покоління Z: які вони наші діти? Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 14 Dec 2018 6:24 PM
Як протидіяти булінгу? Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 29 Nov 2018 10:26 AM
Конвенція ООН «Про права дитини» Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 28 Nov 2018 4:14 PM
ЦДН. Швидкий старт: денна школа Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sat 24 Nov 2018 9:59 AM
Світ театру! Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 18 Nov 2018 1:58 PM
Освітня програма Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 16 Nov 2018 11:31 AM
Грандіозні канікули в "Умка Гранд" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Tue 6 Nov 2018 6:25 PM
Тиджень української писемності в "Умка Гранд" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Tue 6 Nov 2018 1:07 PM
Майстер-клас: "Moodle: електронний щоденник" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 4 Nov 2018 5:33 AM
Тиждень кулінарної майстерності Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 25 Oct 2018 7:21 PM
Тиждень українського козацтва Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 21 Oct 2018 5:17 PM
Благодійний ярморок Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 21 Oct 2018 5:11 PM
Шкільний патруль Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 6 Sep 2018 11:09 PM
Наш "екіпаж" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 6 Sep 2018 10:55 PM
Наші першачки! Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 6 Sep 2018 10:52 PM
Супровід Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Mon 30 Jul 2018 4:30 PM
Участь Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Mon 30 Jul 2018 4:29 PM
Розробки Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Mon 30 Jul 2018 4:29 PM
Таланти Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Mon 30 Jul 2018 4:28 PM
Табір Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Mon 30 Jul 2018 4:27 PM
Трансляція Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Mon 30 Jul 2018 4:25 PM
Інновації Фото eUmka AdmineUmka Admin 0 eUmka Admin
Mon 23 Jul 2018 10:13 PM
Ура, літо! Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 1 Jun 2018 8:47 AM
6 червня круглий стіл для батьків майбутніх першокласників Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Thu 31 May 2018 4:20 PM
25 травня відбудеться GRAND ПІКНІК Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 23 May 2018 4:06 PM
17 травня запрошуємо на родинний майстер-клас "Декупаж" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 16 May 2018 10:39 AM
25 травня останній дзвоник Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Sun 13 May 2018 6:04 PM
Запрошуємо до літнього табору "Умка Гранд" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 11 May 2018 6:24 PM
13 травня відкриття музичної школи "Умка Гранд" Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 11 May 2018 2:08 PM
Графік ДПА у 4 класі Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Fri 11 May 2018 8:13 AM
Розпочато прийом учнів до ЦДН "Умка Гранд"! Фото Ірина БургунІрина Бургун 0 Ірина Бургун
Wed 9 May 2018 4:03 PM