Новини ЦДН

Ми піклуємося про дитину цілодобово! Пакет «УМКА BOARDING»

 
Picture of Ірина Бургун
Ми піклуємося про дитину цілодобово! Пакет «УМКА BOARDING»
by Ірина Бургун - Monday, 27 July 2020, 10:13 AM
 

ПАКЕТ «УМКА BOARDING»

Мережа закладів загальної середньої освіти «Умка»  пропонує пакет «Умка Boarding», що забезпечує можливість цілодобового перебування учня в закладі освіти.

Пансіон «Умка Boarding» забезпечує дитину всім необхідним для життя вдалині від дому: турботою, безпечним перебуванням, комфортним розміщення, здоровим харчування, організованим дозвіллям та розвитком.

Устрій пансіону. У пансіоні велика увага приділяється атмосфері, в якій живуть діти. Устрій життя у пансіоні продуманий до дрібниць, в основу якого покладено філософію родини та важливі для нашої мережі цінності: любов та безпека дитини, відповідальність, прагнення до досконалості, відкритість і небайдужість.

Учні початкової та середньої школи живуть в одному приміщенні (дитячих апартаментах). Такий підхід до організації життя в пансіоні допомагає дітям краще розуміти один одного, старшим - звертати увагу і допомагати молодшим, а молодшим - бачити на прикладі, як правильно організовувати час, до чого прагнути, до яких складнощів бути готовим.

Життя дітей у пансіоні супроводжують висококваліфіковані вихователі та бонни: перші допомагають дітям з організацією часу, другі - по господарству. Разом вони створюють родинне  середовище, в якому дитину розуміють і відчувають.

Апартаменти, в яких живуть учні – це тепле, затишне і безпечне місце у приміщенні школи. Вони складаються з двох спалень (для дівчат і хлопчиків); вітальної кімнати, кухні, санвузла, пральні. У всіх кімнатах встановлений безкоштовний Wi-Fi. Вночі доступ до Wi-Fi обмежений.

Кожна спальня має свій стиль, ім’я та все необхідне для комфортного сну та розміщення дитини.

Вітальня  - основне місце зустрічі учнів вечорами і на вихідних де можна пограти в настільні або комп'ютерні ігри, послухати музику, почитати, обговорити новини та плани. 

Підготувати домашнє завдання учні можуть у класних кімнатах школи, а подихати свіжим повітрям та пограти в активні ігри можуть на шкільному майданчику

Кухня обладнана кухонним куточком, холодильником, мікрохвильовою піччю та столом, що дозволяє насолодитися ввечері запашним чаєм та різними смаколиками під час «сонника».

Така організація простору і вільного часу дітей в пансіоні дозволяє розставити правильні пріоритети, встигнути зробити всі домашні завдання, а також звільнити час для інших занять.

Безпека. Життя у  пансіоні «Умка Boarding» організовано таким чином, щоб щасливі були всі: діти, які живуть у пансіоні та батьки, які за них хвилюються. Тому при організації пансіонна враховано думки і  побажання батьків щодо цілодобового перебування дитини. Беручи на себе батьківську турботу і одночасно відповідальність за життя і здоров'я дітей, в «Умка Boarding» вжито всіх необхідних заходів щодо фізичної та психологічної безпеки. Батьки мають можливість постійно підтримувати зв'язок з дитиною: телефонувати; спостерігати за дитиною за допомогою камер відеоспостереження та спілкуватися у форматі відеоконференцій; отримувати зворотний зв'язок від вихователя та бонни, медичної сестри, психолога щодо настрою дитини, здоров’я, успіхів у навчанні тощо.

У пансіоні дитина не стикається з переліком заборон, а живе в доброзичливому середовищі, яке непомітно і надійно захищає її від несприятливих факторів. Наша концепція безпеки базується на створенні комфортного та безпечного простору, в якому дотримання правил органічно виростає з довіри і поваги один до одного, розуміння потреб кожного учня.

Питання, що стосуються виходу дітей за межі закладу освіти, вирішуються в індивідуальному порядку адміністрацією та батьками учня з урахуванням зрілості, умінь, потреб дитини та безлічі інших нюансів.

Харчування.   Учні, які обрали пакет «Умка Boarding» забезпечені смачною, свіжою, якісною та здоровою їжею. Школярі харчуються шість разів на день (перший і другий сніданок, обід, полуденок, вечеря, а також останній перед сном прийом їжі - так званий «сонник»). Всі страви готуються на шкільній кухні зі свіжих і натуральних продуктів. Для підтримання водного балансу протягом дня в школі та апартаментах встановлені кулера з питною водою.

Здоров’я.  Унікальне середовище, яке ми створюємо в «Умка Boarding», забезпечує дбайливе і уважне ставлення до всього, що стосується здоров'я, психологічного та фізичного стану наших учнів.

Пакет «Умка Boarding» передбачає можливість користуватися медичними послугами, що надає мережа закладів загальної середньої освіти «Умка». Послуги медичної сестри надаються цілодобово, сім днів на тиждень, лікаря-педіатра - в робочий час відповідно до графіку. У разі екстрених станів допомогу дітям нададуть лікарі кращих спеціалізованих клінік Києва.

За профілактику захворювань, крім медичних працівників, відповідають учителі, асистенти, вихователі а бона.  В апартаментах щодня проводиться вологе прибирання й обробка бактерицидними лампами.

Розклад дня.

7: 30-8: 15 - підйом, ранкові процедури, зарядка, збирання до школи

8: 15-8: 30 сніданок

8: 30-11: 10 – уроки

11: 10-11:25 – другий сніданок

11: 25-13: 15 - уроки

13: 15-13: 30 – обід

13: 30-15: 15 – уроки/самопідготовка/прогулянка на свідому повітрі/

15: 15-15: 25 - полуденок

15:25-17:15 – самопідготовка/внеакадемічні заняття; гуртки та секції/організоване дозвілля/ Free time

17: 15-17: 30 - вечеря

17: 30-19: 00 - внеакадемічні заняття/ гуртки і секції/змістовне дозвілля на свіжому повітрі/ Free time

19: 00-21: 00 - різні активності, в тому числі в апартаментах (кіно, бесіди, ігри), самопідготовка

21: 00-22: 30 - підготовка до сну (для різних вікових груп і полу розробляється окремий графік)

21:30 - відбій для початкової школи, для 5-7 класів - 22:00, для 9 класу - 22:30.

 

Можна не спати, але пересування після цього часу заборонені, апартамени занурюється в тишу.

З повагою адміністрація освітньої мережі "Умка"