Новини ЦДН

Участь

 
Picture of eUmka Admin
Участь
by eUmka Admin - Thursday, 6 July 2023, 5:52 PM
 

З метою соціальної адаптації й комунікації учнів, які навчаються на дистанційній формі, ми пропонуємо можливість приймати участь у всіх заходах нашого закладу освіти, зокрема тих, що проводяться на канікулах.

Ліцей «Умка Гранд» пропонує для учнів різноманітні програми:

Програма «Учись учитися», спрямована на формування й розвиток в учнів умінь учитися, що виявляються в здатності виконувати самокеровану свідому навчально-пізнавальну діяльність. Формами реалізації програми є тренінги, майстер класи, вікторини, брейн-ринги, Web квести тощо. 

Програма «Level up», спрямована на розвиток  загальнокультурної компетентності учнів через формування й розвиток в них здатності орієнтуватися на загальнолюдські цінності у власній поведінці, особистісному зростанні, та  міжособистісних стосунках. Програма реалізується через тематичні тижні, присвячені видатним вітчизняним і світовим культурним подіям, а також систему соціально-психологічних тренінгів.

Програма «Умка сity», спрямована на розвиток соціальних, громадянських, підприємницьких компетентностей в учнів. Реалізація програми відбувається в ігровій формі.  Особливістю цієї гри є абсолютна правдоподібність (проведення референдумів та виборів, відкриття підприємств та виплата податків, випуск акцій та взяття кредитів).

Програма «Здоров'я» закладає  основи здорового способу життя, розвиває здатність зберігати соціальне, психічне та духовне здоров'я. Реалізується програма через різноманітні спортивні заходи, вікторини, змагання, тренінги.

(Відредаговано Ірина Бургун - початкове подання Wednesday 18 July 2018 4:35 PM)

(Відредаговано Ірина Бургун - початкове подання Monday 30 July 2018 4:29 PM)