Новини ЦДН

Дорогі батьки, декілька хвилин про найважливіше

 
Picture of Ірина Бургун
Дорогі батьки, декілька хвилин про найважливіше
by Ірина Бургун - Saturday, 21 March 2020, 6:44 PM
 

Дорогі батьки, декілька хвилин про найважливіше

Тепер вам треба займати своїх дітей різними заняттями й створити графік. У вас в планах години навчання, включно з онлайн активнощами, науковими експериментами та читанням книжок. Але є одне але...

Наші діти так само злякані, як і ми зараз. Вони не тільки чують все, що навколо відбувається, але й відчувають нашу постійну тривогу. Вони ніколи раніше такого не відчували та не бачили. І хоч ідея не ходити в школу місяць звучить класно, вони напевно уявляють собі канікули, а не реальність із ув‘язнення вдома, не зустрічаючись із друзями.

В наступні тижні ви помітите зміни в поведінці дітей. Тривогу, злість, протести, через те, що вони не можуть жити нормальним життям. Вони будуть суперечити, виносити мозок і бунтувати весь цей час. Це нормальна та очікувана поведінка в таких умовах.

Все, що дітям зараз потрібно — комфорт і любов. Відчути, що все налагодиться і буде в порядку. Значить в такі моменти забувайте про графік і навчання, залізьте під ковдру і поваляйтесь разом, пообнімайтесь. Читйте якусь книжку разом, спечіть печиво чи намалюйте картинку.

Не переживайте, що діти відстануть від програми. Всі діти зараз в одному човні та врешті буде все ок. Коли ми повернемось у класи, то ми все відкоригуємо і надолужимо в тому місці, де вони зупинились. Наші вчителі в цьому експерти! Не воюйте з дітьми через те, що вони не хочуть робити уроки! Не зривайтесь на дітей через те, що вони не дотримуються графіка. Не карайте двома година навчання якщо вони сперечаються.

Врешті психіка вашої дитини в цій ситуації набагато важливіша за її академічні знання. І те, як вони почуватимуться зараз, всі ці тижні, залишиться з ними на все життя в пам‘яті. Зважайте на це щодня!