Новини ЦДН

Про ЦДН «Умка Гранд»

 
Picture of eUmka Admin
Про ЦДН «Умка Гранд»
by eUmka Admin - Thursday, 6 July 2023, 5:57 PM
 
Про ЦДН «Умка Гранд»
Центр дистанційного навчання (ЦДН) є структурним підрозділом ліцею «Умка Гранд», який здійснює свою діяльність у взаємодії з іншими його підрозділами.
ЦДН створено з метою забезпечення освітніх потреб здобувачів освіти, які з будь-яких причин (стан здоров’я, проживання за межею пішохідної доступності до закладу освіти, надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру, воєнний конфлікт, проживання (перебування) за кордоном (для громадян України), на тимчасово окупованій території України або у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, тощо) не можуть відвідувати навчальні заняття в ЗНЗ; за результатами останнього річного оцінювання навчальних досягнень опанували програмовий матеріал відповідного класу на високому рівні (10, 11, 12 балів).
Навчання учнів у ЦДН здійснюється відповідно до державних стандартів  загальної середньої освіти. По завершенню навчання учні отримують документ про освіту державного зразка: табель - після закінчення кожного класу; свідоцтво про базову загальну середню освіту і додаток до нього - після закінченні 9 класу; атестат про повну загальну середню освіту і додаток до нього - після закінчення 11(12) класу.
Система дистанційного навчання «Умка Гранд»  побудована на платформі  Moodle (Модульне Об’єктно Орієнтоване Динамічне Навчальне Середовище), яка є найпопулярнішою системою управління дистанційним  навчанням у світі. Нею користуються більш ніж 30 000 навчальних закладах багатьох країн світу для організації дистанційного навчання.
 
 

(Відредаговано Ірина Бургун - початкове подання Sunday 29 March 2020 6:55 PM)