Новини ЦДН

Забезпечення

 
Picture of eUmka Admin
Забезпечення
by eUmka Admin - Tuesday, 19 September 2023, 1:26 PM
 

Ліцей «Умка Гранд» розміщено у двох будівлях. Ліцей, що у Петрівському кварталі, – це сучасна нова будівля загальною площею 2622,9 кв.м, що має спеціалізоване матеріально-технічне оснащення. Кожний клас укомплектований: ортопедичними партами та стільцями, які підтримують осанку учнів;  мультимедійною дошкою з проектором; зоною відпочинку, укомплектованою зручним диванчиком і килимком, що дозволяє учням відпочити та налаштуватися на навчання.

 Заклад освіти обладнаний системою внутрішнього й зовнішнього відеоспостереження. Відеозаписи з камер доступні в мережі Інтернет, що дозволяє батькам переглянути все, що відбувається в школі й дитячому садочку в режимі реального часу з будь-якого місця, де є доступ до мережі Інтернет.

У закладі освіти «Умка Гранд» функціонують спортивний, актова зали, студія смаку, дитячий бар, медичний кабінет, соляна кімната.

Система дистанційного навчання «Умка Гранд»  побудована на платформі  Moodle, яка є найпопулярнішою системою управління дистанційним  навчанням у світі. Вона налічує більше 100 мільйонів користувачів по всьому світу. Нею користуються більш ніж 30 000 навчальних закладах багатьох країн світу для організації дистанційного навчання. Вона переведена майже на 80 мов, зокрема українську.

(Відредаговано Ірина Бургун - початкове подання Wednesday 18 July 2018 4:36 PM)

(Відредаговано Ірина Бургун - початкове подання Wednesday 18 July 2018 5:50 PM)

(Відредаговано Ірина Бургун - початкове подання Monday 30 July 2018 4:28 PM)

(Відредаговано Ірина Бургун - початкове подання Friday 12 April 2019 11:44 AM)